Przegląd

  • Status: Pełny etat, bez zwolnienia, ze świadczeniami
  • Godziny: 40 godzin tygodniowo, niektóre noce i weekendy będą wymagane
  • Wynagrodzenie: $17,00 na godzinę
  • Termin składania wniosków: Otwarte do wyczerpania

Znajomość dwóch języków (angielski-hiszpański) mile widziana, ale nie wymagana.

Podsumowanie pozycji

System bibliotek regionalnych w Atenach jest zaangażowany w naszą wizję: angażowanie społeczności i przekraczanie oczekiwań, którą osiągamy poprzez codzienną praktykę naszych wartości organizacyjnych. To dzięki naszym wartościom zapewniamy atmosferę i środowisko pracy, które są włączające, wspierają naszą społeczność, okazują szacunek, dążą do doskonałości i są gościnni.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Obiektu/Kierownika Sklepu Bibliotecznego. Osoba na tym stanowisku będzie pełnić funkcję łącznika obiektów Biblioteki z obiektami hrabstwa, kierownika floty pojazdów i kierownika sklepu bibliotecznego. Na tym stanowisku będą również nadzorowani pracownicy usług społecznych. Stanowisko to podlega zastępcy dyrektora.

Minimalne przeszkolenie i doświadczenie

Wykształcenie wyższe z czteroletnim, stopniowo rozwijanym doświadczeniem w zarządzaniu projektami, lub dowolne równoważne połączenie wykształcenia, szkolenia i doświadczenia, które zapewnia niezbędną wiedzę, umiejętności i zdolności na dane stanowisko. Wybrany kandydat musi posiadać czyste prawo jazdy i ważne prawo jazdy wydane w Gruzji. Biblioteka jest miejscem pracy wolnym od narkotyków, wymagającym poddania się badaniu na obecność narkotyków przed zatrudnieniem.

Podstawowe funkcje i obowiązki zawodowe

Poniższe oczekiwania są normalne, ale nie wyłączne i nie obejmują wszystkich oczekiwań związanych z tą pracą. Mogą być wymagane i przydzielone inne obowiązki o podobnym charakterze, a przydział stanowisk może ulec zmianie w przyszłości.

  • Jako pierwszy reaguj na miejscu lub telefonicznie na rzadkie zgłoszenia dotyczące systemu alarmowego i pożaru w obiekcie oraz wezwania po godzinach pracy.
  • Ściśle współpracuje z Działem Zaplecza Powiatowego i co tydzień informuje Dział o potrzebach bibliotecznych.
  • Pełnić funkcję łącznika z działem architektury krajobrazu ACC w celu regularnego sprzątania kampusu bibliotecznego i utrzymywania terenu; nadzoruje bezpieczeństwo i utrzymanie obiektów bibliotecznych
  • Zalecaj konserwację korygującą i zapobiegawczą; koordynuje współpracę z wykonawcami i dostawcami oraz ustala harmonogram prac z wykonawcami i dostawcami
  • Nadzoruje i zarządza kluczowymi zapasami dla budynku centrali
    Odpowiedzialność za aranżację sal konferencyjnych
  • Prowadzenie elektronicznych baz danych dotyczących zarządzania flotą pojazdów bibliotecznych. Prognozuj wydatki na utrzymanie floty i planuj konserwację pojazdów, jeśli zajdzie taka potrzeba.
  • Nadzór nad konserwacją i magazynowaniem automatów vendingowych.
  • Odpowiedzialny za planowanie pracy wolontariuszy w Bibliotece
  • Koordynuje działania związane ze sprzedażą w sklepie, marketingiem i dostępnością produktów, przetwarzaniem sprzedaży i zarządzaniem gotówką
  • Monitoruje i koordynuje zamawianie, odbiór i zwrot towarów, weryfikuje faktury i rozliczenia oraz w razie potrzeby usuwa błędy i rozbieżności.
  • Może zaistnieć potrzeba zapewnienia personelu pomocniczego w sytuacji awaryjnej lub nieobecności wolontariuszy

Obowiązki nadzorcze

  • Pełnić funkcję łącznika Administracji Biblioteki z właścicielem i załogą firmy będącej opiekunem kontraktowym.
  • Nadzoruj pracowników usług społecznych
  • Może szkolić i nadzorować wolontariuszy bibliotecznych zgodnie z przydzielonymi zadaniami

Wymagana wiedza, umiejętności i zdolności

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i interakcji z interesariuszami biblioteki; umiejętność gromadzenia informacji oraz sporządzania pisemnych i ustnych raportów i dokumentów w zwięzły, jasny i skuteczny sposób.
  • Możliwość współpracy ze wszystkimi jednostkami bibliotecznymi w celu poprawy świadczenia usług bibliotecznych społeczeństwu.
  • Umiejętność budowania udanych relacji i partnerstw z szeroką gamą pracowników, klientów, dostawców, wykonawców, konsultantów i wolontariuszy.
  • Praktyczna znajomość najlepszych praktyk zarządzania obiektami.
  • Znajomość obowiązków i relacji między działami bibliotecznymi lub obszarami funkcjonalnymi.
  • Umiejętność planowania, organizowania i/lub ustalania priorytetów codziennych zadań i czynności zawodowych.
  • Umiejętność utrzymywania regularnej, przewidywalnej i punktualnej obecności.
  • Znajomość technik sprzedaży detalicznej
  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej komputerowej
  • Znajomość technik reklamy detalicznej, promocji sprzedaży i/lub merchandisingu wizualnego

System bibliotek regionalnych w Atenach jest pracodawcą zapewniającym równe szanse. Zgodnie z ustawą Americans with Disabilities Act biblioteka może zapewnić rozsądne udogodnienia wykwalifikowanym osobom niepełnosprawnym i zachęca potencjalnych pracowników do omówienia potencjalnych niezbędnych udogodnień. Biblioteka jest miejscem pracy wolnym od narkotyków i zgodnie z ustalonymi zasadami może wymagać przeprowadzenia testów na obecność narkotyków. Zatrudnienie uzależnione jest od weryfikacji tożsamości; Wymagane będzie zezwolenie na zatrudnienie w Stanach Zjednoczonych za pośrednictwem usługi E-Verify. Gruzja jest stanem z otwartymi zapisami. Ze względu na dużą liczbę wniosków kandydaci mogą nie otrzymać odpowiedzi z biblioteki, chyba że zostaną zabrani na rozmowę kwalifikacyjną.

Przesyłanie zakończone podanie o pracę w ARLS online zawierające CV i list motywacyjny opisujące Twoje kwalifikacje na to stanowisko.

Wesprzyj nas

Czy chcesz być częścią ulepszania swojej biblioteki? Możesz pomóc na wiele sposobów, od wolontariatu, przez dołączenie do Przyjaciół Biblioteki, po wsparcie finansowe.